Kariéra :: BS Coolers

Kariéra

Společnost BS se připravuje na rozšíření výroby do celé Evropy. Tento krok znamená potřebu vybudovat kvalitní tým lidí, kteří budou společně realizovat vizi naší společnosti. Připojte se k našemu týmu a podílejte se na budování české výrobní značky.

V pražské obchodní kanceláři řídíme kompletní proces zakázek od úvodní poptávky zákazníka přes přípravu zadání pro výrobu, až po realizaci prodeje vyrobené chladiče. V našich výrobních prostorech u Ústí nad Labem realizujeme výrobu, testování a vývoj chladičů. Od úvodního výběru vhodných materiálů, návrh konstrukčního řešení, výrobu jednotlivých komponentů chladiče, až po sestavení chladiče.


Zájemci o zaměstnání mohou zaslat svůj životopis na career@bscoolers.com. Každé zaslané CV bude zodpovědně posouzeno a v případě, že shledáme možnost uplatnění ve firmě budeme vás kontaktovat a probere možnost další spolupráce.

Inovace výrobních procesů

Výrobní procesy je potřeba neustále inovovat a přicházet na nejvhodnější řešení

Kombinace výrobních procesů a obchodu

Baví vás technika, výroba nebo obchod? U nás si vyberete, co vás baví

Firma s 27 lety výrobních zkušeností

Spoustu informací od těch nejzkušenějších v oboru

Podílení se na rozvoji firemních procesů

Nápady vedoucí k lepším řešením procesů vždy realizujeme

Součást dynamického týmu

Neustále se posouváme a budujeme kvalitní zázemí pro členy našeho týmu

Osobní realizace

Aby vše fungovalo musí dělat každý co ho baví a naplňuje

Aplikace

Naše produkty si za více než dvě desetiletí našly své uplatnění v širokém spektru aplikaci od průmyslu až po motorsport.

AplikaceAplikaceAplikaceAplikace

zobrazit více

Poptávkový formulář

Máte zájem o zakázkovou výrobu celohliníkových chladičů? Vyplňte náš poptávkový formulář a my Vás budeme kontaktovat s detailní nabídkou.

zobrazit formulář

Kvalita a životní prostředí

Ochrana životního prostředí je v současnosti jednou z nejdůležitějších úloh v managementu společnosti. Naše politika ohleduplnosti vůči životnímu prostředí ve formě efektivního využívaní přírodních zdrojů a energie vyústila v roce 2008 v zavedení a udržování certifikovaného systému enviromentálního manažerství podle EN ISO 14001:2005.

Politika kvality ENVIRONMENTÁLNÍ POLITIKA

ISO 9001 ISO 14001