Naše systémy :: BS Coolers

Chlazení vody

Žebrované trubky

ZPĚT K NAŠIM SYSTÉMŮM

charakteristika

Chladicí část výměníku je složená z žebrovaných trubek, které ústí do trubkovnice, při čem jsou k ní přivařené. Technologické možnosti nabízejí použití různých průměrů žebrovaných trubek od 18mm do 36mm. Tato chladicí část výměníku je charakteristická vysokou mechanickou stabilitou, kterou je možné do extremních podmínek zvýšit pomocí nerezové vložky žebrované trubky. Díky většímu průměru žebrované trubky je průchodnost média daleko vyšší než u klasicky skládaných kanálů chladiče a tím je zamezeno ucpání chladiče v případě přítomnosti nečistot v médiu.

použití

S vysokou efektivitou se tyto výměníky používají v stavebním průmyslu jako chladiče motorů pro mobilní drtiče a v aplikacích, kde dochází k vysokému namáhaní, vysokým rezonancím a znečištění chladicí časti výměníku. Konstrukce tohoto výměníku umožňuje jeho čištění vysokotlakým proudem vody, bez toho aby došlo k jejímu poškození.

pracovní tlak

max. 25 bar

max. rozměry

Široký rozsah rozměrových kombinaci až do rozměru max. 1800x1400x400mm

Aplikace

Naše produkty si za více než dvě desetiletí našly své uplatnění v širokém spektru aplikaci od průmyslu až po motorsport.

AplikaceAplikaceAplikaceAplikace

zobrazit více

Poptávkový formulář

Máte zájem o zakázkovou výrobu celohliníkových chladičů? Vyplňte náš poptávkový formulář a my Vás budeme kontaktovat s detailní nabídkou.

zobrazit formulář

Kvalita a životní prostředí

Ochrana životního prostředí je v současnosti jednou z nejdůležitějších úloh v managementu společnosti. Naše politika ohleduplnosti vůči životnímu prostředí ve formě efektivního využívaní přírodních zdrojů a energie vyústila v roce 2008 v zavedení a udržování certifikovaného systému enviromentálního manažerství podle EN ISO 14001:2005.

Politika kvality ENVIRONMENTÁLNÍ POLITIKA

ISO 9001 ISO 14001