Naše systémy :: BS Coolers

Chlazení oleje

Žebrované trubky

ZPĚT K NAŠIM SYSTÉMŮM

charakteristika

Chladicí část výměníku je složena z žebrované trubky různých průměrů od 18 do 36mm, kterou je možné ohýbat podle potřeb zákazníka. Pro zvýšení odolnosti systému vůči tlaku, a mechanickému namáhaní nabízíme také kombinaci žebrované trubky s nerezovou vložkou. Díky většímu průměru žebrované trubky je průchodnost média daleko vyšší než u klasicky skládaných kanálů chladiče a tím je zamezeno ucpání chladiče v případě přítomnosti nečistot v médiu.

použití

Své uplatnění nacházejí tyto chladiče v průmyslových aplikacích, jako dochlazovače oleje, chladiče hydraulických systémů či jako chladiče převodovek ve strojírenském průmyslu, kde kvůli zástavbovému prostoru není možnost použití konvenčních chladicích systémů.

pracovní tlak

max. 30 bar

max. rozměry

max. délka 6 m

Aplikace

Naše produkty si za více než dvě desetiletí našly své uplatnění v širokém spektru aplikaci od průmyslu až po motorsport.

AplikaceAplikaceAplikaceAplikace

zobrazit více

Poptávkový formulář

Máte zájem o zakázkovou výrobu celohliníkových chladičů? Vyplňte náš poptávkový formulář a my Vás budeme kontaktovat s detailní nabídkou.

zobrazit formulář

Kvalita a životní prostředí

Ochrana životního prostředí je v současnosti jednou z nejdůležitějších úloh v managementu společnosti. Naše politika ohleduplnosti vůči životnímu prostředí ve formě efektivního využívaní přírodních zdrojů a energie vyústila v roce 2008 v zavedení a udržování certifikovaného systému enviromentálního manažerství podle EN ISO 14001:2005.

Politika kvality ENVIRONMENTÁLNÍ POLITIKA

ISO 9001 ISO 14001