Naše systémy :: BS Coolers

Chlazení vzduchu

Tenkostěnné svařené trubky

ZPĚT K NAŠIM SYSTÉMŮM

charakteristika

Síť chladiče je tvořená pomocí lamel a svářených tenkostěnných trubek, které ústí do trubkovnice. Pro zvýšení chladicího výkonu a mechanické stability, jsou do trubek vloženy vířiče. Tyto výměníky jsou charakteristické svou vysokou efektivitou tepelné výměny, nízkým vnitřním odporem, nízkou váhou chladiče a výrobními náklady.

použití

S vysokou efektivitou se tyto výměníky používají v automobilovém průmyslu / autobusy, nákladní vozidla, automobily/ a také ve sportovních a průmyslových aplikacích.

pracovní tlak

max. 4 bar

max. rozměry

Široký rozsah rozměrových kombinaci až do rozměru max. 1200x1000x65mm

Aplikace

Naše produkty si za více než dvě desetiletí našly své uplatnění v širokém spektru aplikaci od průmyslu až po motorsport.

AplikaceAplikaceAplikaceAplikace

zobrazit více

Poptávkový formulář

Máte zájem o zakázkovou výrobu celohliníkových chladičů? Vyplňte náš poptávkový formulář a my Vás budeme kontaktovat s detailní nabídkou.

zobrazit formulář

Kvalita a životní prostředí

Ochrana životního prostředí je v současnosti jednou z nejdůležitějších úloh v managementu společnosti. Naše politika ohleduplnosti vůči životnímu prostředí ve formě efektivního využívaní přírodních zdrojů a energie vyústila v roce 2008 v zavedení a udržování certifikovaného systému enviromentálního manažerství podle EN ISO 14001:2005.

Politika kvality ENVIRONMENTÁLNÍ POLITIKA

ISO 9001 ISO 14001