Naše systémy :: BS Coolers

Chlazení oleje / olejové topení

Lisované trubky

ZPĚT K NAŠIM SYSTÉMŮM

charakteristika

Síť olejového výměníku je složena z lisovaných trubek pomocí trubkovnice /Al výlisek/. Pro zvýšení chladicího výkonu a mechanické stability jsou do trubek vloženy vířiče. Takovýto chladič se vyznačuje odolností při vyšších tlacích, vyšším mechanickým a teplotním zatažením. Mají dlouhodobou životnost a jsou vhodné pro sériové zakázky.

použití

S vysokou efektivitou se tyto výměníky používají jako chladiče oleje a olejového topení v automobilovém průmyslu / trucky, automobily, motorky / a v průmyslových aplikacích.

pracovní tlak

max. 15 bar

max. rozměry

Široký rozsah rozměrových kombinaci až do rozměru max. 1000x500x140mm

Aplikace

Naše produkty si za více než dvě desetiletí našly své uplatnění v širokém spektru aplikaci od průmyslu až po motorsport.

AplikaceAplikaceAplikaceAplikace

zobrazit více

Poptávkový formulář

Máte zájem o zakázkovou výrobu celohliníkových chladičů? Vyplňte náš poptávkový formulář a my Vás budeme kontaktovat s detailní nabídkou.

zobrazit formulář

Kvalita a životní prostředí

Ochrana životního prostředí je v současnosti jednou z nejdůležitějších úloh v managementu společnosti. Naše politika ohleduplnosti vůči životnímu prostředí ve formě efektivního využívaní přírodních zdrojů a energie vyústila v roce 2008 v zavedení a udržování certifikovaného systému enviromentálního manažerství podle EN ISO 14001:2005.

Politika kvality ENVIRONMENTÁLNÍ POLITIKA

ISO 9001 ISO 14001