Naše systémy :: BS Coolers

Chlazení vzduchu

Deskožebrový systém

ZPĚT K NAŠIM SYSTÉMŮM

charakteristika

Síť chladiče je složena systémem skládání: hranol – tabule -hranol. Podle specifických potřeb zákazníka je možné použit výměník s řidším, nebo hustším vlnovcem. Vysoce legovaný hliník a tvrdé pájení ve vakuové peci propůjčují tomuto typu výměníku vysokou odolnost vůči mechanickému a tepelnému namáhaní, což zaručuje jeho dlouhodobou životnost. Výhodou je rozsáhlost rozměrových variaci.

použití

Obecně nejznámější jsou dvě oblasti použití těchto výměníků. První oblastí je použití jako chladič plnícího vzduchu známý pod označením mezichladič, ve kterém je horký vzduch z turbodmychadla ochlazovaný před dodáním do bloku motoru. Další z mnohých forem použití je ve formě dochlazovače, zejména pro šroubové kompresory, ve kterém se dodává stlačený vzduch do procesu odehrávajícího se v zařízení. Možnost rozmanitého použití /kompresory, kolejová vozidla, stavebnictví, zemědělství, veřejná doprava, lesní hospodářství, jiné..../.

pracovní tlak

max. 25 bar

max. rozměry

Široký rozsah rozměrových kombinaci až do rozměru max. 1200x1200x200 mm

Aplikace

Naše produkty si za více než dvě desetiletí našly své uplatnění v širokém spektru aplikaci od průmyslu až po motorsport.

AplikaceAplikaceAplikaceAplikace

zobrazit více

Poptávkový formulář

Máte zájem o zakázkovou výrobu celohliníkových chladičů? Vyplňte náš poptávkový formulář a my Vás budeme kontaktovat s detailní nabídkou.

zobrazit formulář

Kvalita a životní prostředí

Ochrana životního prostředí je v současnosti jednou z nejdůležitějších úloh v managementu společnosti. Naše politika ohleduplnosti vůči životnímu prostředí ve formě efektivního využívaní přírodních zdrojů a energie vyústila v roce 2008 v zavedení a udržování certifikovaného systému enviromentálního manažerství podle EN ISO 14001:2005.

Politika kvality ENVIRONMENTÁLNÍ POLITIKA

ISO 9001 ISO 14001