Naše systémy :: BS Coolers

Chlazení vody

Deskožebrový systém

ZPĚT K NAŠIM SYSTÉMŮM

charakteristika

Konstrukce chladicí sítě je složena z hranolů, plechů a vlnovce. Tyto chladiče jsou vhodné pro použití při vyšších pracovních tlacích, vysokých teplotách, vyšších a častých teplotních změnách. V průtokových dutinách, pro zvýšení efektivity chlazení a zvýšení mechanické stability výměníku, mohou být vložené vířiče. Vysoce legovaný hliník a tvrdé pájení ve vakuové peci propůjčují tomuto typu výměníku vysokou odolnost vůči mechanickému a tepelnému namáhaní, což zaručuje jeho dlouhodobou životnost. Výhodou je rozsáhlost rozměrových variací.

použití

Možnost rozmanitého použití jako chladiče pro kompresory, ve stavebnictví, zemědělství, veřejné dopravě, lesním hospodářství, průmyslu a dalších jiných odvětvích.

pracovní tlak

max. 25 bar

max. rozměry

Široký rozsah rozměrových kombinaci až do rozměru 2000x2000x200 .mm

Aplikace

Naše produkty si za více než dvě desetiletí našly své uplatnění v širokém spektru aplikaci od průmyslu až po motorsport.

AplikaceAplikaceAplikaceAplikace

zobrazit více

Poptávkový formulář

Máte zájem o zakázkovou výrobu celohliníkových chladičů? Vyplňte náš poptávkový formulář a my Vás budeme kontaktovat s detailní nabídkou.

zobrazit formulář

Kvalita a životní prostředí

Ochrana životního prostředí je v současnosti jednou z nejdůležitějších úloh v managementu společnosti. Naše politika ohleduplnosti vůči životnímu prostředí ve formě efektivního využívaní přírodních zdrojů a energie vyústila v roce 2008 v zavedení a udržování certifikovaného systému enviromentálního manažerství podle EN ISO 14001:2005.

Politika kvality ENVIRONMENTÁLNÍ POLITIKA

ISO 9001 ISO 14001