Naše systémy :: BS Coolers

Chlazení oleje

Deskožebrový systém

ZPĚT K NAŠIM SYSTÉMŮM

charakteristika

Vložka chladiče je složená systémem skládání: hranol- tabule - hranol. Vysoce legovaný hliník a tvrdé pájení ve vakuové peci propůjčují tomuto typu výměníku vysokou odolnost vůči mechanickému a tepelnému namáhaní, což zaručuje jeho dlouhodobou životnost. V průtokových dutinách, pro zvýšení efektivity chlazení a zvýšení mechanické stability výměníku, mohou byt vložené vířiče. Výhodou je rozsáhlost rozměrových variaci.

použití

Tyto výměníky se používají na chlazení hydraulických, převodovkových, turbínových a jiných olejů všeobecně pomocí nuceného proudění vzduchu , na strojích, které pracují nepřetržitě v těžkých pracovních podmínkách. Často jsou tyto výměníky používány jako chladiče hydraulického oleje pro vzduchové kompresory, chladiče převodovkových olejů pro větrné elektrárny, chladiče oleje pro hydraulické aplikace ve stavebnictví, zemědělství/drtiče stavebního odpadu ,bagry, pojízdné jeřáby a jiné/.

pracovní tlak

max. 25 bar

max. rozměry

Široký rozsah rozměrových kombinaci až do rozměru max. 1200x1200x200 mm

Aplikace

Naše produkty si za více než dvě desetiletí našly své uplatnění v širokém spektru aplikaci od průmyslu až po motorsport.

AplikaceAplikaceAplikaceAplikace

zobrazit více

Poptávkový formulář

Máte zájem o zakázkovou výrobu celohliníkových chladičů? Vyplňte náš poptávkový formulář a my Vás budeme kontaktovat s detailní nabídkou.

zobrazit formulář

Kvalita a životní prostředí

Ochrana životního prostředí je v současnosti jednou z nejdůležitějších úloh v managementu společnosti. Naše politika ohleduplnosti vůči životnímu prostředí ve formě efektivního využívaní přírodních zdrojů a energie vyústila v roce 2008 v zavedení a udržování certifikovaného systému enviromentálního manažerství podle EN ISO 14001:2005.

Politika kvality ENVIRONMENTÁLNÍ POLITIKA

ISO 9001 ISO 14001