Naše systémy :: BS Coolers

Kombinace chl. médií

Deskožebrový systém

ZPĚT K NAŠIM SYSTÉMŮM

charakteristika

Síť výměníku je složena systémem skládání hranol – tabule - hranol. Podle typu chladicího média v jednotlivých okruzích, je celý výměník složen z minimálně dvou častí, které se jako jeden blok pájí ve vakuové peci. Rozměry hranolu, lamely či vířiče se v jednotlivých okruzích výměníku odlišují podle použití chladicího média. Vysoce legovaný hliník a tvrdé pájení ve vakuové peci propůjčují tomuto typu výměníku vysokou odolnost vůči mechanickému a tepelnému namáhaní, což zaručuje jeho dlouhodobou životnost.

použití

Tyto výměníky se používají pro chlazení různých médií, zejména olejů, vody a vzduchu . Rozmanitost kombinaci různých chladicích médií v jednom bloku, umožňuje splnit všechny požadavky zákazníků. Tyto výměníky jsou často používány jako kombinované chladiče olej -vzduch pro kompresory, chladiče olej – vzduch -voda pro aplikace ve stavebnictví, zemědělství a jiných průmyslových odvětvích.

pracovní tlak

max. 25 bar

max. rozměry

Široký rozsah rozměrových kombinaci až do rozměru max. 2000x2000x200 mm.

Aplikace

Naše produkty si za více než dvě desetiletí našly své uplatnění v širokém spektru aplikaci od průmyslu až po motorsport.

AplikaceAplikaceAplikaceAplikace

zobrazit více

Poptávkový formulář

Máte zájem o zakázkovou výrobu celohliníkových chladičů? Vyplňte náš poptávkový formulář a my Vás budeme kontaktovat s detailní nabídkou.

zobrazit formulář

Kvalita a životní prostředí

Ochrana životního prostředí je v současnosti jednou z nejdůležitějších úloh v managementu společnosti. Naše politika ohleduplnosti vůči životnímu prostředí ve formě efektivního využívaní přírodních zdrojů a energie vyústila v roce 2008 v zavedení a udržování certifikovaného systému enviromentálního manažerství podle EN ISO 14001:2005.

Politika kvality ENVIRONMENTÁLNÍ POLITIKA

ISO 9001 ISO 14001